אודות MAKE

סטודיו בוטיק ייחודי וקסום לבדים יפהפיים, אשר עוצבו על ידי מיטב מעצבי הטקסטיל בארצות הברית.

הסטודיו נולד מתוך אהבה גדולה לעולם העיצוב והטקסטיל, ומטרתו לספק בדים קסומים מהאיכות הגבוהה ביותר, יחס אישי ושירות מקצועי. הבדים הינם בדים מעוצבים העשויים מ 100% כותנה משובחת, ומיועדים לתפירה, עיצוב תיקים, עיצוב אביזרי אופנה, ריפוד, עיצוב חדרי ילדים ואיבזור הבית, עיצוב וילונות ועוד ועוד.

הוספת וילונות וכריות לחדרי הבית משדרגת את עיצוב הפנים של החלל באופן משמעותי. וילונות וכריות מוסיפים חמימות, עניין וצבע, ועם הבדים היפהפיים שלנו, התוצאה תראה נפלא. בסטודיו נשמח להעניק לכם יעוץ אישי ומקצועי בבחירה נכונה של הבד, תוך התייחסות לסגנון העיצובי של החדר.

בסופו של תהליך בחירת הבד, תוכלו להעזר בשירותי התפירה אותם אנו מציעים.

את הוילונות והכריות אנו תופרים בעבודת יד ובאהבה גדולה, כל תפר מוקפד, וכל קפל במקומו. הזמנת וילונות וכריות הינה אישית ומותאמת על פי דרישתכם. ניתן להזמין כריות או וילונות בכל גודל ואורך וממגוון סוגי הבדים בסטודיו.

ומה עוד?

אהילים, שמיכות מפנקות, משטחי החתלה ומגיני ראש למיטות תינוק, בובות, פופים ועוד ועוד. כל אשר תבקשו, נשמח לתפור ממגוון הבדים הנפלא שלנו, או להפנות אתכם לבעל מקצוע מומחה.

שירות רפדות

בסטודיו איננו מרפדים, אך עובדים בשיתוף פעולה עם רפדים מכל חלקי הארץ. נשמח להמליץ לכם, לאחר רכישת הבד, על רפד מיומן באיזור מגוריכם.

תפריט